Wielka obniżka cen!

Wielka obniżka cen!

Wprowadziliśmy nowy cennik na nasze usługi.

Już teraz responsywna strona kosztuje tylko 10zł miesięcznie w planie PORTFOLIO Standard (płatność co 24 miesiące).

 

 

Ujednolicając ceny, wprowadziliśmy możliwość rozliczania co 6/12/24 miesiące - największe rabaty nawet do 44% przy płatności z góry za dwa lata.

W ramach zmian, każdy użytkownik posiadający płatny abonament możne dowolnie zmieniać plany - nasz system przeliczy pozostały abonament na nową usługę płatną.

 

Powrót

Załóż stronę iPORTFOLIO
Testuj 14 dni za darmo

Otwórz własną stronę w oparciu o innowacyjne, proste w obsłudze rozwiązania.
Zobacz jak łatwo można zarządzać stroną Sprawdź »

Dane osobowe
Zaznacz przycisk OK, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług https://iportfolio.pl w tym także zbieranych w plikach cookies oraz w formie zautomatyzowanego profilowania przez nas i naszych zaufanych partnerów, w celach marketingowych w tym w formie zautomatyzowanego profilowania. Skutkiem ww. przetwarzania danych będzie analiza danych osobowych i statystycznych. Dane będą używane w celach marketingowych, w tym w celu profilowania, przez okres korzystania z usług Administratora. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać wysyłając wiadomość email na adres: iportfolio@iportfolio.pl
Polityka Prywarności – Pliki Cookies, znajduje się TUTAJ.